ОЛІМПІАДА З ПСИХОЛОГІЇ

4 Березня 2017 17:51

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з психології, організований кафедрою психології. Олімпіада, модератором якої була викладач кафедри психології Юлія Гичко, проходила у вигляді турніру. А сам турнір складався із трьох етапів: І етап – презентація попередньо підготовленого проекту на психологічну тематику; ІІ етап – конкурс «Бліц-опитування»; III етап – орієнтування в психодіагностичних методиках.

За роботою учасників спостерігала та оцінювала почесна президія-журі у складі кандидата психологічних наук, доцента Світлани Діхтяренко, кандидата педагогічних наук, голови ради молодих науковців факультету Вікторії Ісаченко, викладача кафедри психології Мар’яни Горенко.

Перед тим, як розпочалась основна частина змагань, кожен учасник повинен був виконати невеличке завдання, а саме: представити себе в такому порядку – ім’я, курс, життєвий слоган, відповідь на питання «Чому саме психологія?» З цим завданням усі справились чудово.

Показово, що в залі панувала невимушена атмосфера та захват від чудово підготовлених презентацій студентами, а окрім учасників на турнірі з музичними композиціями виступили також студентки Тетяна Бадяка та Вікторія Девілєнєва.

Під час всіх трьох етапів олімпіади учасники продемонстрували усі свої знання та ерудицію, і, зрештою, журі визначило переможців.  Перші три місця між учасниками журі розділили таким чином:  І місце Богдана Самелюк; ІІ місце – Микита Колесніков, Анна Барабаш; ІІІ місце – Світлана Цихоня, Інна Балан, Ольга Піхур.

Привітала учасників та переможців олімпіади декан факультету соціальної та психологічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Кравченко та побажала учасникам не зупинятись на досягнутому, а прагнути і підкорювати нові висоти.