СТУДЕНТИ СТВОРИЛИ СОЛОДКІ КВІТИ ДО СВЯТА 8 БЕРЕЗНЯ

4 Березня 2017 17:53

З приходом весни на факультеті фізики, математики та інформатики розпочалася активна підготовка до свята 8 березня. Мужня чоловіча частина колективу з цікавістю та ентузіазмом взяла участь у майстер-класі під назвою «Солодкі квіти».

Букети з цукерок – ідеальні солодкі гостинці, створені своїми руками. Солодкий букет – це не простий банальний подарунок, а справжній сюрприз, який буде завжди унікальним. Студенти виготовляли власноруч солодкі крокуси, вкладаючи у свої витвори своє терпіння, ласку та любов. В аудиторії панувала весняна атмосфера. Кожен старався прикласти максимум зусиль, щоб саме його квіточка була найвдалішою.

І це лише перший день весни! Попереду ще багато роботи в чоловіків, жіноча частина колективу з нетерпінням чекає свого свята на факультеті, адже воно обіцяє бути дуже цікавим та з приємними сюрпризами.